درباره ما

شرکت کوشاب غرب ایلام در سال 1388 با هدف تولید نوشیدنی های سالم، رقابت پذیر و با کیفیت تاسیس شده است که پس از اخذ مجوزهای قانونی، فعالیت خود را جهت تولید انواع ماءالشعیر، نوشابه های انرژی زا و آب میوه های گازدار در بسته بندی های بطری (PET)، شیشه (GLASS) و قوطی (CAN) آغاز کرد و با خرید و نصب بهترین تکنولوژی های روز دنیا از شرکت های معتبر اروپایی (Krones-Vipoll) عملا به یکی از معدود تولید کنندگان این صنعت با بسته بندی کامل در کشور، با نام تجاری هایسنس (Hysense) تبدیل شده است.

فلسفه وجودی ما عرضهی نوشیدنی های سالم، حلال و رقابتی به بازارهای داخلی و خارجی با برخورداری از منابع انسانی متخصص و بهره مندی از فناوری های نوین است. تامین انتظارات مصرف کنندگان، ضمن رعایت استانداردهای زیست محیطی در سرلوحه ی فعالیت های ما قرار دارد.

هایسنس در راستای تبدیل شدن به یکی از برندهای متعالی و سرآمد در سطح منطقه، در حوزه مهندسی فروش و ارائه محصولی ناب به مشتریان در صنعت نوشیدنی فعالیت می کند. این واحد، امور مربوط به مشتریان، فروش و بازاریابی محصولات را پیگیری نموده تا محصولات خود را در تمامی نقاط ایران به دست مصرف کنندگان برساند.تاکید بر ارتباط مستمر با مشتریان برای اعمال تاثیر نظرات مصرف کنندگان بر بهبود کیفیت، به کارگیری شیوه های مدرن در مهندسی فروش و آنالیز بازخوردهای دریافتی از مصرف کنندگان، استفاده از شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی به منظور دست یابی به بازارهای جدید، از جمله اهداف و فعالیت های این واحد است.

کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت شرکت کوشاب غرب ایلام با بهره گیری از دانش روز دنیا و مطابق با استانداردها، تمامی مواد اولیه و محصولات تولیدی کارخانه را مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار می دهد.

مواد اولیه مورد استفاده از معتبرترین تامین کنندگان داخلی و خارجی تهیه می شوند. پس از ورود این مواد به کارخانه واحد کنترل کیفیت تمامی آزمایشات لازم جهت مطابقت با استانداردها را انجام داده و پس از تایید، این مواد اجازه ورود به خط تولید را پیدا می کنند.در فرآیند تولید نیز تمامی اقدامات پیشگیرانه و کنترلی جهت اطمینان از تولید محصولی با کیفیت و ایمن صورت می گیرد تا در نهایت محصولی با کیفیت و دارای بالاترین استانداردها تولید شده و به دست مصرف کننده برسد.

آزمایشگاه های شرکت کوشاب غرب ایلام مجهز به مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی هستند که روزانه با کنترل فاکتورهای کیفی و انجام آنالیزهای شیمیایی و میکروبی، استانداردهای بین المللی را رعایت می کنند تا هایسنس محصولی با کیفیت، مطابق با استانداردهای ملی، جهانی قابل رقابت در بازارهای منطقه ای و بین المللی باشد. وجود دستگاه اندازه گیری آنلاین MASALI ایتالیا و سایر دستگاه ها با برترین تکنولوژی روز دنیا و از معتبر ترین برندهای جهانی جهت اندازه گیری و تنظیم پارامترهای محصولی و استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در تهیه آب گازدار برای ساخت محصول، از قابلیت ها و توانمندی های واحد کنترل کیفیت است تا محصولی با کلاس جهانی تولید نماید.