تاریخچه

شرکت کوشاب غرب ایلام در سال 1388 در زمینی به مساحت 50 هزار مترمربع با هدف تولید نوشیدنی‌های سالم و رقابت‌پذیر و با تجربه‌ی لازم در استان ایلام، ناحیه‌ی صنعتی سرابله تاسیس شد و فعالیت خود را در راستای تولید ماءالشعیر، آبمیوه و نوشابه‌های انرژی‌زا در بسته‌بندی بطری (PET)، شیشه (GLASS) و قوطی (CAN) آغاز و با خرید و نصب بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا از شرکت‌های (Krones–Vipoll) عملاً به یکی از معدود تولیدکنندگان این صنعت، با بسته بندی کامل در کشور، با نام تجاری (برند) Hysense تبدیل شده است.
دستگاه‌ها و تکنولوژی استفاده شده در تجهیزات این شرکت، جزو برترین فن‌آوریهای روز دنیا و از شرکت‌های معتبر اروپایی بوده و با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و تلفیق تکنولوژی و تجربه، محصولی سالم، با کیفیت بالا و دارای استانداردهای روز تولید می‌نماید.
سیستم‌های تولیدی این شرکت مشتمل بر سه خط تولید بطری (PET)، شیشه (GLASS) و قوطی (CAN) است. خط تولید بطری (PET) آن دارای ظرفیت تولید 12000 لیتر در ساعت و شامل 330 سی‌سی، یک‌لیتری و یک و نیم لیتری بوده و خط تولید شیشه (GLASS) با ظرفیت 15000 عدد در سایزهای 330، 500 و 750 سی‌سی که در حاضر فعال و در حال تولید هستند.
خط تولید قوطی (CAN) آن طبق برنامه‌ی زمان‌بندی شده تا پایان سال 1396 وارد مدار تولید می‌شود که ظرفیت تولید این خط 16000 عدد در ساعت و در سایزهای 250، 330 و 500 سی سی با LID 200 و 202 قابلیت تولید را دارد.
استفاده از عصاره‌ی مالت طبیعی و با کیفیت تهیه شده با بهترین تکنولوژی روز دنیا به عنوان پایه محصول ماءالشعیر، استفاده از بهترین طعم‌دهنده‌های طبیعی و باکیفیت محصول شرکت ژیوادان (Givaudan) سوئیس و دوهلر (Doehler) آلمان، استفاده از بهترین و به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت ساخت و بسته بندی ماءالشعیر و عدم استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده در ترکیب محصول، سلامت محصول را به صورت صددرصدی و مطابق با استانداردهای ایزو و استاندارد ملی تضمین می‌کند.
این شرکت با بهره‌گیری از منابع آب بسیار باکیفیت و گوارای رشته کوه‌های همیشه خرم زاگرس که به عنوان باکیفیت‌ترین منابع آب در منطقه شناخته می‌شوند، استفاده از سیستم تصفیه آب RO با تکنولوژی بالا، در کنار استفاده از مجموعه‌ای کامل از پیشرفته‌ترین تجهیزات در خصوص تصفیه‌ی آب، طی مراحل متعدد نسبت به ارتقاء کیفیت پارامترهای مختلف آب مصرفی، عمل می‌کند.
بزرگترین هدف این شرکت، جهانی کردن برند هایسنس (HYSENSE) بوده و این محصول با داشتن تمامی استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی، این قابلیت را دارد که محصولی بی‌نظیر و قابل رقابت در سطح بین‌المللی ارائه دهد و صادرکننده به کشورهای دیگر باشد. هدف بنیادین این شرکت، تسریع و تسهیل رویه‌ی فروش محصولات هایسنس و كنترل ارایه‌ی خدمات مطلوب‌تر به مشتری، مبتنی بر ارائه‌ی محصول سالم مطابق با ارزش‌های انسانی و تكریم مشتری است.