شرکت کوشاب غرب ایلام در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۲۵،۰۰۰ مترمربع با هدف تولید نوشیدنی‌های سالم و رقابت‌پذیر و با تجربه‌ی لازم در استان ایلام، ناحیه‌ی صنعتی سرابله تاسیس شد و فعالیت خود را در راستای تولید ماءالشعیر، آب‌میوه و نوشابه‌های انرژی‌زا در بسته‌بندی بطری (PET)، شیشه (GLASS) و قوطی (CAN) آغاز و با خرید و نصب بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا از شرکت‌های (Krones–Vipoll) عملاً به یکی از معدود تولیدکنندگان این صنعت، با بسته بندی کامل در کشور، با نام تجاری (برند) Hysense تبدیل شده است.
دستگاه‌ها و تکنولوژی استفاده شده در تجهیزات این شرکت، جزو برترین فن‌آوریهای روز دنیا و از شرکت‌های معتبر اروپایی بوده و با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و تلفیق تکنولوژی و تجربه، محصولی سالم، با کیفیت بالا و دارای استانداردهای روز تولید می‌نماید.
سیستم‌های تولیدی این شرکت مشتمل بر سه خط تولید بطری (PET)، شیشه (GLASS) و قوطی (CAN) است. خط تولید بطری (PET) آن دارای ظرفیت تولید ۱۲،۰۰۰ لیتر در ساعت و شامل ۳۳۰ سی‌سی، یک‌لیتری و یک و نیم لیتری بوده و خط تولید شیشه (GLASS) با ظرفیت ۱۵،۰۰۰ عدد در سایزهای ۳۳۰، ۵۰۰ و ۷۵۰ سی‌سی که در حاضر فعال و در حال تولید هستند.
خط تولید قوطی (CAN) آن طبق برنامه‌ی زمان‌بندی شده تا پایان سال ۱۳۹۶ وارد مدار تولید می‌شود که ظرفیت تولید این خط ۱۶،۰۰۰ عدد در ساعت و در سایزهای ۲۵۰، ۳۳۰ و ۵۰۰ سی سی با LID 200 و ۲۰۲ قابلیت تولید را دارد.
استفاده از عصاره‌ی مالت طبیعی و با کیفیت تهیه شده با بهترین تکنولوژی روز دنیا به عنوان پایه محصول ماءالشعیر، استفاده از بهترین طعم‌دهنده‌های طبیعی و باکیفیت محصول شرکت ژیوادان (Givaudan) سوئیس و دوهلر (Doehler) آلمان، استفاده از بهترین و به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت ساخت و بسته بندی ماءالشعیر و عدم استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده در ترکیب محصول، سلامت محصول را به صورت صددرصدی و مطابق با استانداردهای ایزو و استاندارد ملی تضمین می‌کند.
این شرکت با بهره‌گیری از منابع آب بسیار باکیفیت و گوارای رشته کوه‌های همیشه خرم زاگرس که به عنوان باکیفیت‌ترین منابع آب در منطقه شناخته می‌شوند، استفاده از سیستم تصفیه آب RO با تکنولوژی بالا، در کنار استفاده از مجموعه‌ای کامل از پیشرفته‌ترین تجهیزات در خصوص تصفیه‌ی آب، طی مراحل متعدد نسبت به ارتقاء کیفیت پارامترهای مختلف آب مصرفی، عمل می‌کند.
بزرگترین هدف این شرکت، جهانی کردن برند هایسنس (HYSENSE) بوده و این محصول با داشتن تمامی استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی، این قابلیت را دارد که محصولی بی‌نظیر و قابل رقابت در سطح بین‌المللی ارائه دهد و صادرکننده به کشورهای دیگر باشد. هدف بنیادین این شرکت، تسریع و تسهیل رویه‌ی فروش محصولات هایسنس و کنترل ارایه‌ی خدمات مطلوب‌تر به مشتری، مبتنی بر ارائه‌ی محصول سالم مطابق با ارزش‌های انسانی و تکریم مشتری است.