چشم‌انداز و مأموریت

دنیای اطراف ما مدام در حال تغییر است. باید جلوتر از زمانه خود بیندیشیم، نیازهای جدیدی را درک کنیم که ممکن است بر آینده کسب‌ و کار ما تأثیر بگذارند و به سرعت خود را برای آن چه پیش روست آماده کنیم.

مأموریت ما

تلاش متخصصان و کارکنان شرکت هایسنس (HYSENSE) عرضه محصولاتی است که ریشه در طبیعت دارد و در این راستا ارکان فعالیت خود را مبتنی بر تخصص‌گرائی، کیفیت، استفاده از تكنولوژی روز با توجه به اصل یادگیری مستمر و شایستگی‌های فنی و مدیریتی بنا نهاده است. این مأموریت مقاصد شرکت ما را شفاف‌سازی می‌کند و نوعی استاندارد ارائه می‌دهد که بر اساس آن بتوانیم عملکرد و تصمیم‌های خود را ارزیابی کنیم . این شرکت همواره تلاش خواهد نمود که با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش‌دیده، با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته و تولید فرآورده‌هایی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی کیفی با رعایت قوانین زیست‌محیطی سهمی از بازار نوشیدنی ایران و جهان را به خود اختصاص دهد.
هایسنس سعی دارد کیفیت زندگی مردم را از طریق نوآوریها بهبود ببخشد.

 

چشم انداز ما

رشد مستمر و با کیفیت نیازمند داشتن برنامه مدون و نقشه راه است و شرکت هایسنس (HYSENSE) نقشه‌راه رسیدن به این مهم را تدوین نموده است.
این شرکت تلاش می‌کند که محیط کاری سالم و رقابتی برای پرسنل خود ایجاد کرده تا از تمامی انرژی خود جهت موفقیت و رسیدن به خواسته‌ی مطلوب استفاده کنند و این شرکت بتواند نیازهای مشتریان و جامعه را پیش‌بینی و با تولید محصولات کیفی تأمین نماید.
تلاش جهت ارتباط سالم و مستمر در زنجیره‌ی تأمین‌کننده مواد اولیه، تولیدکننده و مصرف‌کننده به عنوان چرخه‌ی تولید محصول از اهداف این شرکت می‌باشد.
داشتن فضای سالم جهت زندگی از شعارهای اصلی این شرکت بوده و شرکت هایسنس با رعایت کامل موارد زیست‌محیطی و حمایت قاطع و عملی از تشکل‌های طرفدار محیط‌ زیست این مهم را انجام می‌دهد.
ایجاد فضای کسب و کار و تلاش جهت ثبات و توسعه‌ی آن، تولید محصولات سالم مطابق با ارزش‌های انسانی و تكریم مشتری، تلاش جهت سودآوری و ایجاد ثروت برای سهام‌داران به همراه بهره‌وری مناسب از اهداف عالیه‌ی این شرکت هستند.
شرکت هایسنس (HYSENSE) با امید و تعهد قلبی و ذهنی برای ساختن دنیای بهتر در کنار سایرین، تمام تلاش خود را می‌کند تا هرگونه اقدام را به بهترین شیوه‌ی ممکن انجام دهد.